sobota, 16 maja 2015

ROZDANIE SKLEPU BERDEVER - FILTR KANEBO

 Witajcie dziś słonecznie,

Za oknem słonko, lato. Z czym się to Wam kojarzy? Oczywiście z opalaniem. Jasne teraz ktoś powie - naturalna witamina D. Ale pamiętajcie o swoich nienarodzonych zmarszczkach moje Drogie ;-)

Warto chronić skórę filtrami jeżeli jest to możliwe. Jest wiele w sieci przykładów jak skóra chroniona wygląda po 40stce, 50tsce.

Nawiązując do tematu sklep www.berdever.pl zrobił kolejne rozdanie. I to ze świetnym produktem nawiązującym do zbliżającej się pory roku.

Zapraszam KAŻDEGO kto myśli o swojej buzi w kontekście zmarszczek, ale też każdego kto nie chce się spalić. Jak wiemy, czerwona, piekąca, schodząca skóra nie jest niczym przyjemnym i raczej psuje wakacje niż je umila. 

Zapraszam każdego kto jeszcze nie miał styku z filtrami jak i tych którzy je używają i polecają.

Zapraszam Was także do polubienia fan page sklepu. Bardzo często są promocje, bardzo często są rozdania. Warto śledzić i czuwać tam (link w zdjęciu).

https://www.facebook.com/berdever?fref=nf
 
 WARUNKI UDZIAŁU:

Krem z ultrawysokim filtrem Kanebo Allie Extra UV Gel Mineral Moist NEO - najnowsza wersja wprowadzona w marcu tego roku.
Wystarczy :
1. Być śledzić Ber de Ver na Fejsbuku
2. Śledzić BdV na Instagramie
3. Zostawić komentarz z imieniem albo na Fb albo Instagramie.
4. Umieścić informację o rozdaniu na swojej stronie/instagramie/blogu
Każdy punkt ma jeden los. Dodatkowo punkt #4 to los za każde miejsce w sieci, w którym informacja zostanie opublikowana!
Razem do zdobycia aż 6 losów!

Rozdanie trwa do północy 21 maja!

Serdecznie zapraszam 

Pozdrawiam

1 komentarz:

Chętnie podyskutuję z Wami. Dziękuję za każdy komentarz

ARCHIWUM

SZUKAJ NA BLOGU