wtorek, 23 sierpnia 2016

Kilka słów o marce FiuFiu.co

Witajcie,

Kto wie ten wie, a kto nie wie, ten się dowie. Mam pod sobą markę FiuFiu.co. Ewoluowało to już od jakiegoś czasu i właściwie można powiedzieć że mamy praktycznie roczek.

Mamy aktualnie dwa rodzaje opakowań. Są to saszetki filcowe oraz pudełka białe z napisem FiuFiu.co. Saszetki mają różne wstążki co czyni je wyjątkowymi.Materiały z których wykonywana biżuteria to tylko i wyłącznie srebro próby 925 oraz srebro pozłacane. Myślałam, że do kolekcji dojdzie różowe złoto i pallad ale myślę że z tych dwóch dojdzie raczej pallad na ten moment.

Kultowy wzór to Ziemia. Jeden z najukochańszych wzorów w mojej kolekcji.


Drugi który go goni jeżeli chodzi o zainteresowanie to góry.


W te wakacje doszło parę nowych wzorów m.in. motyl i serce. Bo FiuFiu.co kocha i będzie kochało więc wzorów serc u nas dostatek.FiuFiu.co ma w ofercie też grawerowanie. Możesz wygrawerować grupę krwi lub inicjał.Kamienie tylko naturalne, w pięknych kolorach, starannie wybierane przeze mnie. Przeważnie jadeit lub marmur. Ale zdarzają się inne.

Jeżeli zaznaczysz, pakujemy pięknie na prezent.W ofercie jest też wróżka która spełnia życzenia. Ten kto go ma jest szczęśliwszy.


Królują również wzory delikatne, kobiece, subtelne.


A dla tych którzy kochają jak z Ziemi do Kosmosu i z powrotem mamy specjalnie planetę. 


Co sądzicie o marce FiuFiu.co

Zapraszam na 

http://pl.dawanda.com/shop/FiuFiu-co

https://www.facebook.com/fiufiu.co/5 komentarzy:

Chętnie podyskutuję z Wami. Dziękuję za każdy komentarz

ARCHIWUM

SZUKAJ NA BLOGU