czwartek, 4 maja 2017

Macie już pomysły na prezenty na Dzień Matki?

Witajcie,

W maju, jak co roku, szykujemy się na święto Dnia Matki. Każda mama przez 365 dni w roku opiekuje się, dba o rodzinę i w ten jeden dzień w roku chcemy naszym mamom podarować coś od siebie. Żeby wiedziały jak są ważne.

Co kupujecie swoim mamom? Dziś parę pomysłów.

1. KOSMETYKI

Jeżeli Wasze mamy się malują można pokusić się o jakiś kosmetyk. Teraz w Rossmanie ma być promocja 2+2 czyli 2 kosmetyki do pielęgnacji i dwa gratis.
Można kupić całą serię - serum, krem na dzień, krem na noc i krem pod oczy. 
A że Rossmann ma teraz naprawdę bogatą ofertę jeśli chodzi o pielęgnację to jest w czym wybierać. Pojawiły się także marki azjatyckie.

2. BIŻUTERIA 

Można zakupić oczywiście biżuterię. W moim wypadku to dosyć banalny pomysł ;-) cała rodzina wie czym się zajmuję więc raczej niczym ich bym nie zaskoczyła. Ale dla Was jak najbardziej. Serduszek ci u nas bez liku ;-) ceny możecie znaleźć tutaj -> https://pl.dawanda.com/shop/FiuFiu-co

3. ODZIEŻ LUB GADŻETY SPORTOWE

Jeśli Wasza mama jest aktywna możecie kupić coś do biegania, na fitness lub rower. Jest teraz na rynku masę gadżetów. Nawet w Sinsay widziałam taki śliczny shaker. Nie wiem czemu ale mam wrażenie że wszelkie apaszki, koszulki, rękawiczki czy skarpety to nie jest dobry pomysł. Lepiej kupić coś wyszukanego, nietypowego. Coś co weźmie nasza mama do ręki (jak filiżanka do kawy z rana) i pomyśli o nas.

Ale najlepszy prezent jest wtedy kiedy zrobimy coś sami :D

Pozdrawiam

3 komentarze:

  1. Hej! Super pomysły, ja uważam, że biżuteria jest jak najbardziej dobrym pomysłem na Dzień Matki, zwłaszcza kolczyki różowe złoto, które są bardzo stylowe i oryginalne :0.

    OdpowiedzUsuń

Chętnie podyskutuję z Wami. Dziękuję za każdy komentarz

ARCHIWUM

SZUKAJ NA BLOGU