środa, 14 marca 2012

Moja wersja dnia kobiet - do poczytania

Witam,Trochę późno ale co tam. Chyba dziś zakończyłam świętowanie dnia kobiet.  Na wstępie życzę wszystkim Paniom wielu takich dni jak 8 marca.
Klub fitness > REVITAL FITNESS < do którego uczęszczam, zorganizował spotkanie w sobotę 10 marca z okazji dnia kobiet.
Od godziny 9:00 kobitki wcześniej zapisane, mogły skorzystać z usług: kosmetyczki i wizażystki, stylistki, dietetyczki i brafiterki.

Na dietetyczkę nie poszłam bo już wcześniej miałam okazję z tego korzystać ale wygląda to mniej więcej tak że Pani Specjalistka mierzy, waży, ustala to co lubicie a czego nie, pyta o Wasz tryb pracy i zajęć poza nią. A na końcu ustala jadłospis i można umówić się z nią na:
  • stworzenie jadłospisu
  • stworzenie jadłospisu oraz codzienne przygotowywanie potraw
Dowiedziałam się bardzo istotnej rzeczy – powinnam jeść ryby inaczej będzie mi bardzo trudno schudnąć. A że ja nie znoszę ryb to muszę łykać tran.
Na spotkanie z wizażystką było tak dużo chętnych że Pani wzięła numery telefonów i będzie dzwonić do Nas i umawiać się na makijaż.
Pani kosmetyczka zaprosiła Panie do salonu kosmetycznego i z tej okazji każda mogła wylosować sobie darmowy zabieg lub zniżkę. Ja dostałam zniżkę i jutro idę na ogólny przegląd i dobór kosmetyków i zabiegów. Jestem bardzo ciekawa przebiegu i samych informacji.
Najciekawsze było spotkanie ze stylistką i brafiterką.
Pani Brafiterka powiedziała opowiedziała nam parę ciekawostek z życia „stanika” m.in.:
- biustonosz powinien się trzymać na obwodzie oraz powinien przylegać do mostka
- miseczka powinna kończyć się w połowie pachy,
-  żadne wałeczki na plecach nie powinny się tam znaleźć
- dobrze dobrany biustonosz bez ramiączek nie ma prawa się zsuwać
- w dobrze dobranym biustonoszu powinno się spać,
- dobrze dobrany pomaga wrócić do formy po ciąży i pomaga w czasie karmienia.
Pani Brafiterka pracuje w salonie w Katowicach przy ul. 3-go Maja > klik <.
Prezentacja była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Wyniosłam z niej wiele cennych wskazówek i na pewno wybiorę się do ich salonu. Koszt biustonoszy w ich salonie – od 60zł oraz pomoc w ich doborze.
Pani Stylistka natomiast określiła nieco inaczej sposób myślenia znanej pary Trinny i Susannah
strona Pani Stylistki > klik <
Na podstawie słowa SYLWETKA można określić jakim jest się typem (każda litera oznacza inny typ sylwetki), Było parę chętnych Pań do prezentacji i w większości Panie były idealne (czyli typ S – równe biodra z barkami, oraz wcięcie w talii, czasami wystający brzuszek). Były też inne typy i na ich podstawie Pani Stylistka opowiadała jak można ukryć mankamenty a wyeksponować nasze zalety (nie tyczyło się to tylko ubrań ale także akcesoriów i czasami mi szczęka opadała jak widziałam zmiany poprzez dołożenie zwykłego paska).
Można się także umówić się na indywidualne spotkanie ze stylistką. Spędzasz dwa dni – pierwszy dzień to przegląd Waszej szafy i określenie typu urody (jesień, zima wiosna czy lato) i typu sylwetki, a drugi to zakupy (z tego co wiem to po sklepach o przyzwoitych cenach). Koszt samej stylistki to 500zł a 1000zł to trzeba liczyć na zakupy. Łączna kwota ok. 1500zł
Nie mogę wspomnieć o oczywistym zadbaniu o Nas J dostałyśmy kawę, winko i mnóstwo ciasteczek. Atmosfera była przemiła a Panie pracujące w fitnessie pomagały się Nam odnaleźć.
Całość trwała do godziny 15:00.
Brakowało mi jedynie osoby od fryzur i doboru oprawek J
Polecam każdej kobiecie spędzić w taki sposób dzień kobiet.
A jak Wasz dzień kobiet?

Do następnego :)

1 komentarz:

  1. Brzmi naprawdę ciekawie. Z tym dobieraniem biustonoszy to zawsze jest problem. Jak gdzieś w telewizji pokazują porządne firmy, które robią dobrą bieliznę, to zwykle są to rzeczy strasznie drogie. Powyżej cen marek typu Triumph czy La Senza, w których zwykle się zaopatruję. Mimo to staram się szukać czegoś co dobrze leży, ale zawsze bulwersuje mnie jak większość pań może kupować staniki w H&Mie lub innych tego typu sklepach. Jakość tragiczna po prostu.
    Jestem ciekawa Twoich wrażeń po wizycie u kosmetyczki :)

    OdpowiedzUsuń

Chętnie podyskutuję z Wami. Dziękuję za każdy komentarz

ARCHIWUM

SZUKAJ NA BLOGU