piątek, 19 czerwca 2015

Happy Box #1 - chętni?

Witajcie,

W zeszłym roku miałam okazję uczestniczyć w zabawie pt. Eko box. Miałyśmy stworzyć boxy dla drugiej, wylosowanej osoby. Kwota do 50 zł, jak łatwo się domyśleć produkty miały być ekologiczne, a przynajmniej naturalne. Bardzo mi się zabawa spodobała. Organizatorka bardzo fajnie wszystko przygotowała, zasady były jasne, bardzo ułatwiały wybranie produktów.
Otrzymałam rewelacyjne rzeczy, które służą mi po dziś dzień (cieniami się nawet podzieliłam). Na tyle zapadła mi w pamięć że chciałabym się podjąć organizacji takiego pudełka jeżeli będą chętne oczywiście. 
Tu recenzja mojego boxa -> http://ilovetonymoly.blogspot.com/2014/05/eco-box.html 

Wprowadziłam jednak jedną istotną zmianę ...

1. Dowolne kosmetyki w kwocie 50 zł. Mogą się tylko dobre kosmetyki, które same byście chciały mieć lub testowałyście. Nie chcę by pakowano do boxów najtańsze, pierwsze wpadnięte w ręce kosmetyki. Box jak sama nazwa wskazuje ma uszczęśliwiać.
Dopuszczalne są akcesoria kosmetyczne.

2. Na każdym zgłoszonym blogu musi się znaleźć zakładka - Happy preferencje - w której będzie opisane wasz typ skóry, co lubicie kupować, na co zwracacie uwagę (mniej więcej tak jak u mnie -> http://ilovetonymoly.blogspot.com/p/eco-preferencje.html

3. Kosmetyki muszą być nowe, nieprzeterminowane!

Myślę, że w obecnym rynku kosmetycznym jest szansa duża na znalezienia sporej ilości dobrych i w dobrej cenie kosmetyków.

Jesteście chętne na taką zabawę?
Czekam na informację w komentarzach

1 komentarz:

  1. Ja bardzo chętnie wzięłabym udział, ale zależy od terminu, bo jeśli ostateczne zgłaszanie się lub wysyłanie paczek wypadnie w czasie mojego wyjazdu, to odpadnę :( Jak będzie wiadomo coś więcej, to bardzo proszę o info, żebym mogła się konkretnie określić :)

    OdpowiedzUsuń

Chętnie podyskutuję z Wami. Dziękuję za każdy komentarz

ARCHIWUM

SZUKAJ NA BLOGU